Bogdańczowice nie jest szczęśliwą miejscowością dla Sokółek.

Sokółki zaliczyły nieudany pierwszy mecz w nowym sezonie.

Co prawa przegrana tylko 1:0 jednak bardzo bolesna. Sokółki niestety nie miały pomysłu na grę ofensywną.

Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem po zero. Wydawało by sie ze mecz może jest nawet do wygrania przez Sokółki, jednak jeden błąd sprawił ze trzy punkty zostały w Bogdańczowicach.

Po stracie bramki Sokółki ruszyły do ataku jednak to już nic nie dało.

Niestety w tym meczu zabrakło doświadczonych zawodniczek i to było widać że dziewczyny młodsze jednak trochę miały tremy przed swoim pierwszym meczem w pierwszej lidze.

W Bogdańczowicach Sokółki niestety ani raz nie wyjechały wygrane. w tamtym sezonie Sokółki wygrały u siebie 2:1 a na wyjeździe tak że przegrały 1:0 w tym sezonie zaliczyły przegraną teraz na rewanż będą czekać na wiosnę może znów wygrają u siebie 2:1 :)