Sokółki trzecie na turnieju w Rzeszowie.

Sokółki zajęły trzecie miejsce w turnieju zorganizowanym przez sekcję kobieca piłki nożnej Resovia Rzeszów. Sokółki przegrały pechowo półfinał z Politechniką Rzeszowską w której skład wchodziły dziewczyny grające w Sokole Motyka, Rodzoń, Piskorka, Koman. Dziewczyny z Politechniki tym turniejem przygotowywały się do turnieju w AMPach które rozgrywają się w Katowicach.

Sokółki zaś w meczu o trzecie miejsce znów spotkały się z Koroną Łaszczów wygrywając to spotkanie 3:0.

Mecze Sokołek w grupie zakończyły się wynikami: Sokół vs Politechnika II 2:0 (Bochenek, Mokrzycka), Sokół vs Grodziszczanka 8:0 (Kot, Mokrzycka, Sztuka x3, Olejarczyk, Krysa x 2), Sokół vs Korona Łaszczów 3:1 (Kotx2, Sztuka), Sokół vs SMS Resovia 5:0 (Bochenekx2, Sztuka, Krysa, Krystel).

W półfinale Sokół vs Korona Łaszczów 3:0

Miejsca na podium: