Derby Krakowa! Ciekawy mecz w Łaszczowie i Rzeszowie.

Derby Krakowa są zawsze najciekawsze bo takie mecze rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wygrywa faworyt.

Choć wiadomo kto jest górą w tym spotkaniu Wanda może pokazać pazur i wygrać spotkanie albo zremisować.

Choć patrząc na wcześniejsze wyniki UJ to wanda ma marne szanse. Jednak poczekajmy na sam mecz czas i boisko zweryfikuje kto jest lepszy i będzie rządził na Krakowskiej ziemi.

Nasz typ : wygrana UJ.

Kolejny mecz można powiedzieć o stawkę.

Goczałkowice Zdrój vs Rolnik Biedrzychowice derby Śląska. Mecz ciekawy zagrają drużyny z 4 i 3 miejsca. Goczałkowice zaliczyły udany start w trzech kolejkach uzbierały 6 punktów a mogło być 9 gdyby nie zawirowania papierkowe. Rolnik zaś zespół całkiem inny niż w tamtym sezonie strzela mniej bramek niż rok temu. Rolnik tak że ma 6 punktów jednak jeszcze ma jedno spotkanie zaległe które może dać kolejne trzy punkty.

Nasz typ: wygrana Rolnika

Mecz Korony Łaszczów z Sokołem Kolbuszowa.

Mecz o tyle ważny dla oby dwóch zespołów bo trzy punkty pozwolą odskoczyć trzecie lub czwarte miejsce.

Dwa zespoły które znają sie bardzo dobrze jeszcze z gry w drugiej lidze. W drugiej i ubiegłym sezonie padały takie wyniki ( 0:1 dla Sokoła, 0:0, w pierwszej lidze 1:1, 1:0 dla Korony) Cóż Korona gra na własnym boisku a to jest dodatkowym atutem jednak Sokółki stać na rozegranie dobrego spotkania i będą chciały to udowodnić.

Nasz typ: Remis lub Wygrana Sokola

Resovia Rzeszów będzie w końcu chciała zgarnąć pierwsze trzy punkty i poznać smak wygranej w pierwszej lidze. To zadanie będzie chciało utrudnić im zespół Bogdańczowic. Resovia swój debiut zaliczyła przyzwoicie. Pierwszy remiz z doświadczonym zespołem z Łaszczowa ale potem nastąpiły dwie porażki. Cóż teraz poraz wygrać ale czy następi to w tej kolejce gdzie zespół ze Śląska gra wyśmienicie dwie wygrane i remis.

Nasz typ: wygrana Bogdańczowic

Gol Częstochowa vs Widok Lublin

Dwa zespoły ze strefy spadkowej wygrana może pozwolić uciec z tej strefy i wtrącić kogoś innego. Jednak aby to zrobić trzeba wygrać nawet remis może pozwolić widokowi uciec z tej strefy a Golowi konieczne jest zdobycie trzech punkty.

Nasz typ :remis