Długo nas nie było ale wracamy. I nadrabiamy straty.

Sokółki zakończyły rewelacyjnie sezon w pierwszej lidze. Nasze zawodniczki pokazały się w rundzie z doskonałej strony i zakończyły senozn na 3 miejscu.

Sokółki strzeliły ogólnie 19 bramek tracąc 15. Zdobyły 33punkty wygrały 10 spotkań, zremisowała 3 i przegrały 5 spotkań.

Runda wiosenna może nie była najlepsza w wykonaniu naszych zawodniczek bo zajmowały 5 czasem 6miejsce jednak w rundzie wiosennej pokazały że są zespołem na którego trzeba uważać.

Największa przegrana Sokółki zaliczyły w rundzie rewanżowej z liderem AZS UJ Kraków 5:0. Najwyższa wygrana z Widokiem Lublin spadkowiczem 3:0.

Nasza najlepszą była Katarzyna Sztuka strzelając 6 bramek, drugie miejsce zajmuje Małgorzata Kot z 4bramkami.

Dobra gra na wiosnę pozwoliła wprowadzać młode dziewczyny które w nowym sezonie na pewno będą miały okazję posmakować gry od pierwszych minut.

Trzecie miejsce to największy sukces klubu z Kolbuszowej. W nowym sezonie Sokółki mogą starac się aby awansować do Ekstraligi jedynie lepszym zespołem jest tylko Rolnik który dwa lata stara się o awans a nigdy się mu to nie udaje. Na pewno Sokółki chciały by chociaż rok zagrać na najwyższym szczeblu kobiecej piłki. Jednak żeby to się udało trzeba mocno popracować przed sezonem. W drużynie nie było większych kontuzji co pozwoliło rozegrać sezon na pełnych obrotach bez  rotacji w pierwszej jedenastce.